سئو تخصصی پولساز - سئو و بهینه سازی سایت

سئو، تخصصی پولساز

سئو چیست ؟ چرا سئو ؟ روشهای سئو و بهینه سازی سایت ؟ سئو کلاه سیاه و کلاه سفید و ... آیا میدانید بهینه سازی سایت یا به اصطلاح رایج سئو ، چیست و چرا یک سئو کاران حرفه ای از درآمد بالایی برخوردار هستند. با ادامه مطلب همراه باشید


سئو چیست؟

سئو به مجموعه فعالیتهای گفته میشود که باعث میشود یک سایت در فهرست نتایج جستجو در رتبه های نخست قرار گیرد.

از آنجایی که هدف این یادداشت تمرکز بر دلایل اهمیت سئو میباشد به توضیح بالا بسنده میکنیم اما اگر قصد دارید درباره سئو و بهینه سازی سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید خواندن مقالات سئو را به شما توصیه میکنیم. با کمی جستجو در گوگل مقالات بیشماری را خواهید یافت که اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار میدهد.

اهمیت سئو در چیست و چرا سئو پولساز است ؟

فرض کنید یک سوپر مارکت بسیار مجلل و با هزینه ای هنگفت در سیاره مریخ ساخته اید و قصد دارید با یک مغازه کوچک در یک نقطه پرتردد بر روی زمین رقابت کنید.

ممکن است شما فکر کنید که مسافران فضا پول بیشتری به شما پرداخت خواهند کرد اما به هر حال آنها هم سوپرمارکتهای خود را دارند ! و شاید به این بیندیشید که انتقال یک فروشگاه بزرگ از مریخ به زمین کاری بسیار پرهزینه تر از ساخت یک فروشگاه دیگر است. در دنیایی واقعی حق با شماست اما در فضای مجازی نه !

سئو ( بهینه سازی سایت ) دقیقا چیزی است که به آن نیاز دارید و یک سئو کار حرفه ای دقیقا میداند که کاری که برای شما انجام خواهد داد چقدر برای شما ارزش مالی دارد.

اجازه دهید از مثالهای خیالی کمی فاصله بگیریم و یک مثال واقعی در دنیای مجازی را بررسی کنیم.

اگر قصد خرید یک دوربین فیلمبرداری را داشته باشید چکار میکنید ؟

کدام برند؟ کدام مدل ؟ آیا ضمانتنامه معتبر دارد؟ چه قیمتی و ...

1- میتوانید به بازار دوربین فیلمبرداری مراجعه کنید ، از چند مغازه دار پرس و جو کنید و بالاخره دوربین مورد نیاز خود را خریداری کنید.

2- میتوانید در اینترنت به جستجو بپردازید ، برندها و مدلهای مختلف را بررسی کنید، از قیمت آن با خبر شوید ، نظر خریداران را مطالعه کنید، با فروشندگان تماس بگیرید و در نهایت برای خرید به فروشگاه مورد نظر بروید و یا حتی آنلاین سفارش دهید.

اگر ار آن دسته افرادی هستید که روش دوم را به روش اول ترجیح میدهید باید بدانید که به احتمال 90% شما از فروشگاهی خرید میکنید که برای موتورهای جستجو بهتر بهینه سازی شده است !

آگاهی از این مسئله برای توجیه پولسازی سئو ( به عنوان یک تخصص ) بسیار مهم است.

یک سئو کار حرفه ای باعث میشود که یک وب سایت در نتایج نخست موتورهای جستجو در ازاء کلمات کلیدی خاصی ( در این مثال دوربین فیلمبرداری ) نمایش داده شود و از آنجایی که بیشتر کاربران وب صفحه نخست موتورهای جستجو -  گوگل ، یاهو ، بینگ و ... بالاخص گوگل ( 85 درصد ) - را مورد ارزیابی و کنکاش قرار میدهند منجر به افزایش فروش و درآمد یک فروشگاه میشود.

آیا حاضرید 1000 تومان خرج کنید و در آمد خود را 2000 تومان افزایش دهید ؟

چند نکته اساسی برای یادگیری سئو

  • یادگیری سئو آسان است و در زمان کوتاهی به نتایج مطلوبی دست خواهید یافت.
  • سئو نیاز به صبر و حوصله و همچنین هوش و دقت دارد.
  • تجربه، تجربه، تجربه و پشتکار و جدیت وجه تمایز سئوکاران حرفه ای با دیگران است.
  • درآمد سئو عالی است !
  • یک متخصص سئو برای انجام کار تنها به اینترنت و یک کامپیوتر نیاز دارد.
  • شناخته شدن در بین متخصصین سئو دقیقا نیاز به سئو دارد !!

ایفل نتبرگزاری کارگاه آموزش و آشنایی با سئو - رایگان