طراحی مالتی مدیا

با توجه به افزایش قابلیتهای وب و استفاده از انواع جلوه های تصویری و صوتی در فضای مجازی ، نقش نرم افزارهای مالتی مدیا کمرنگ تر از گذشته به نظر میرسد که این موضوع تا حدودی صحیح است اما دلایلی وجود دارد که میتوانیم به نقش پرقدرت مالتی مدیا در سمینارها ، معرفی و بازریابی محصولات و کمک به ارائه مطالب درسی ( مالتی مدیا به عنوان یک وسیله کمک آموزشی ) اعتماد کنیم .

چرا از مالتی مدیا استفاده کنیم؟

مالتی مدیا به عنوان وسیله کمک آموزشی

یکی از کاربردهای بسیار مهم و موثر مالتی مدیا در زمینه آموزش است . ویدئو کلاس های درس امروزه در دانشگاهها و مدارس معتبر جایگزین جزوه های آموزشی شده است . نمایش تاریخچه دروس ، مستندات آزمایشگاهی و .... از جمله مواردی است که میتوان از مالتی مدیا مدیا بهره گرفت .

کمک به برگزاری هرچه بهتر کنفرانسها و سمینارها ، ایجاد موزه های مجازی ، گالری تصاویر ، بازاریابی غیر حضوری و .... از دیگر موارد استفاده از مالتی مدیا است.

عناصر موجود در مالتی مدیا

متن : یکی از کهن ترین و در عین حال مهمترین ابزارهای ارتباطی است که مخاطبان خاص خود را دارد . همچنین ارائه برخی مطالب توسط سایر عناصر مالتی مدیا با صرف هزینه ای هنگفت ممکن خواهد شد . از جمله این موارد میتوان به لغت نامه ها ، مقالات تخصصی ، تاریخچه و نظیر آنها اشاره کرد.

تصاویر : فرض کنید کتابهای درسی فاقد تصاویر بودند !!. امروزه تصاویر برای انتقال مفاهیم پیچیده ، دیاگرام ها و نمودارها جایگزین متن شده اند . یک تصویر حرفه ای میتواند جایگزین صدها سطر و توضیحات کسالت آور باشد . از موارد کاربرد تصاویر میتوان به نمایش تابلوهای نقاشی ، کاتالوگها ، تقدیر نامه ها ، آرم و علائم و .... اشاره کرد .

صدا : به صورت مستقل عموما به صورت موسیقی متن مالتی مدیا استفاده میشود .

ویدئو و انیمیشن : میتوان گفت جذابترین و مهمترین بخش های مالتی مدیا را تشکیل میدهند. ویدئو و انیمیشن توانایی بسیار زیادی در ارائه مطالب ( آنگونه که انتظار داریم ) دارند و تقریبا بخش عمده ای از هزینه های مالتی مدیا را شامل میشوند . تقریبا در هر زمینه ای میتوان از انها استفاده کرد و میتوانیم مطمئن باشیم که ارتباط بسیار خوبی را با مخاطب برقرار میکند .

اینترو چیست؟

اینترو (Introduction ) ویدئویی کوتاه با جلوه های جذاب و موسیقی گیرا که مخاطب را با محتوی کلی مالتی مدیا آشنا میکند.اینترو ی مناسب مخاطب را تشویق به ادامه میکند و در عین حال اینترو ی ضعیف تضمین میکند که تمامی تلاشهای شما بی ثمر خواهد بود .

خدمات گروه طراحی سایه

گروه طراحی سایه با 8 سال تجربه در زمینه مالتی مدیا آماده ارائه خدمات زیر میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای شرکت تماس گرفته و یا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را مطرح نمایید .

  1. عکاسی و فیلمبرداری صنعتی
  2. تهیه تصاویر پانوراما
  3. تهیه محتوی ( متن ، تصویر ، صدا ، ویدئو ، انیمیشن و ... )
  4. طراحی اینترو فلش
  5. طراحی بازیهای تبلیغاتی
  6. طراحی کاتالوگ محصولات ( دیجیتال )
  7. طراحی آلبوم تصاویر فلش
  8. تهیه نسخه آف لاین از وب سایت

به علت حجم بالای سی دی های مالتی مدیا از نمایش نمونه کار کامل در وب سایت معذوریم .