Web Design

طراحی سایت

بدون شک مهمترین و اساسی ترین گام جهت حضور در دنیای مجازی در اختیار داشتن یک وب سایت است. هر گونه تبلیغات موثر و بازاریابی اینترنتی در فضای وب نهایتا به نقطه ای ختم خواهد شد که معرف محصولات و خدمات شماست و چنانچه این حضور به گونه ای مطلوب صورت نگیرد نه تنها مفید نخواهد بود بلکه منجر به افزایش هزینه های شما خواهد شد.

هنر تجارت امروز ، معرفی توانایی ها و برنامه ریزی برای راه حلهای اینترنتی است. طراحی سایت راه کاری مناسب ، انتخابی هدفمند و ابزاری ضروری یرای بازاریابی و تجارت امروز است.

یک سایت موفق علاوه بر داشتن طراحی زیبا و منحصر به فرد ، سرعت مناسب بارگذاری و بهینه شده برای موتورهای جستجو به پشتیبانی سریع و قدرتمند نیازمند است. گروه طراحی سایت سایه با بیش از 8 سال فعالیت در زمینه طراحی سایت و پورتال و به کاربستن مدرنترین متدها و تکنیک های طراحی توسط پرسنلی با تجربه ، متعهد ، متخصص و آشنا به دانش روز ، آماده ارائه خدمات طراحی سایت به مشتریان عزیز میباشد .هدف ما ، طراحی سایت هایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است و این فقط یک شعار نیست. ما مطمئن هستیم که طراحی وب سایت نقطه آغاز همکاری ما با شما خواهد بود .

ویژگی وب سایتهای طراحی شده در گروه طراحی سایه


گرافیک زیبا و کاملا اختصاصی

یکی از موثرترین عوامل در جذب مخاطبان اینترنتی زیبایی و گرافیک سایت است. هنر تجارت امروز ، معرفی محصولات و توانایی ها به گونه ای قابل درک ، منحصر به فرد و زیباست. طراحی سایت با گرافیک جذاب و معرفی محصولات و خدمات در فضای وب راهی موثر جهت پیشبرد اهداف تجاری است. گروه طراحی سایه با استفاده از ظرفیتهای HTML5 , CSS3 و تجربه مهندسین و متخصصین گرافیک ، زیبایی را به سایت شما هدیه خواهند داد.

سئو و بهينه سازی براي موتورهاي جستجو

اگر چه زيبايي از جمله عوامل ضروري در طراحی سايت است اما براي موتورهاي جستجويي نظير گوگل نا مفهوم است. يکي از موارد مهم در طراحی وب سايت رعايت اصول سئو و بهینه سازی جهت قرار گرفتن در نتايج نخست موتورهاي جستجو است. آناليز وبسايت رقبا ، بررسي و انتخاب بهترين کلمات کليدي متناسب با فعاليت ، قرار گرفتن کلمات کليدي در تگ ها و متا تگهاي مناسب و برنامه نويسي مبتني بر سئو يکي از وظائف طراحان سايت است. سئوي مناسب منجر به افزايش بازديد از وب سايت و در نتيجه سبب افزايش رونق کسب و کار بدون صرف هزينه خواهد شد.

پنل مديريت قدرتمند و توسعه آسان

چنانچه تجربه کار و مديريت يک وبسايت را در گذشته داشته ايد ، آنرا فراموش کنيد !!. يکي از اصولي که همواره در طراحی وب سايت هاي اين شرکت رعايت ميشود سهولت مديريت آن است. سايتهاي بسياري وجود دارند که زمان بسياري صرف ساخت و طراحي آنها شده است ولي به دليل سختي مديريت آنها، به دست فراموشي سپرده شده اند.ما قويا معتقد هستيم که مديريت يک وبسايت نبايد به يکي از نگراني هاي مديران سايت تبديل گردد و اين تضمين را خواهيم داد که اگر تنها قادر به تايپ کلمات باشيد ، از کار کردن با پنل مديريت سايت خود لذت خواهيد برد.

پشتيباني واقعي

  1. رفع کلیه خطاهاي احتمالي ناشي از برنامه نويسي و طراحي وب سایت بدون محدوديت زمان
  2. يکسال پشتيباني رايگان از تمامي سايتهاي طراحي شده
  3. آموزش سئو مقدماتي براي مديران سایت و سئوي حرفه اي در صورت درخواست کارفرما
  4. معرفي سايت به موتورهاي جستجو ، بررسی و آنلايز مداوم شرايط سايت ( وضعیت سئو ، بازديد ، بک لينک ، سرعت بارگذاري و ... ) بمدت يکسال
  5. ايجاد بک لينک از سايتها و وبلاگهاي پربازديد و ارسال ده هزار ايميل تبليغاتي به عنوان معرفي سايت در سال اول
  6. آناليز وبسايت و دو گزارش شش ماهه از وضعيت سئو و بازديد سايت

بهترين سرويس ميزباني

تصور کنيد زمان کافي جهت توسعه سايت خود صرف کرده ايد ولي سايت شما هر از گاهي به دليل نقص فني سرويس ميزباني از دسترس کاربران خارج خواهد شد. صرف نظر از کاهش اعتبار وب سايت از ديد موتورهاي جستجو، اين اتفاق تاثير بسيار منفي بر روي کاربران خواهد داشت. گروه طراحی سایه انتشار وبسايت شما را بر روي برترين و سريعترين سرورهاي دنيا با مناسبترين قيمت ممکن ، تضمين خواهد کرد .

نمونه کارهای طراحی سایت

سمنت پلاستمهاجرت به استرالیاآموزشگاه شبکهباربری در سعادت آبادتور و گردشگری

مشاهده نمونه کارهای بیشتر طراحی سایت