طراحی سایت و بازاریابی آنلاین | هنر طراحی سایت

ارتباط طراحی سایت با بازاریابی آنلاین

طراحي سايت نقطه آغاز و پايان بازاريابي آنلاين است. کليه فعاليت هايي که تحت عنوان بازاريابي آنلاين مطرح و قابل سرمايه گذاري است نهايتا به نقطه اي منتهي خواهد شد به نام وب سايت !. پس لازم است قبل از شروع فعاليتهاي بازاريابي آنلاين وب سايتي قدرتمند و کاربر محور در اختيار داشته باشيم.


بازاريابي آنلاين چيست؟

تعريف بازاريابي : به طور کلي بازاريابي يعني شناخت و معرفي توانايي ها براي کسب سود بيشتر در بازار !

بازاريابي آنلاين : کليه فعاليتهايي که جهت معرفي محصولات و خدمات در فضاي مجازي انجام ميپذيريد تحت عنوان بازاريابي آنلاين شناخته ميشود. بازاريابي آنلاين شامل فعاليتهايي گسترده اي ميشود که در زير به برخي از آنها اشاره خواهيم کرد

سئو و بهينه سازي سايت

سئو و بهينه سازي يعني کسب موقعيت برتر در موتورهاي جستجو در ازاء کلمات کليدي مرتبط با کسب و کار و تجارت .

ايميل مارکتينگ

ايميل مارکتينگ يعني ارسال تعداد زيادي ايميل به مشتريان بالقوه در فضاي مجازي براي جذب مشتري و فروش محصولات از طريق آگاهي دادن در مورد کسب و کار فعاليتهاي خود.

اشتراک گذاري در شبکه هاي اجتماعي

شبکه هاي اجتماعي ( نظير فيسبوک ، گوگل پلاس و ... ) بخش مهمي از فضاي مجازي را به خود اختصاص داده اند. بسياري از کاربران چنان غرق در شبکه هاي اجتماعي هستند که ارتباط خود با زندگي را محدود به برآورده کردن نيازهاي اساسي خود کرده اند ! فعاليت در شبکه هاي اجتماعي امروزه به يکي از روشهاي مهم بازاريابي آنلاين تبديل شده است !

وبلاگ نويسي و ايميل مارکتينگ

وبلاگ نويسي يک هنر در بازاريابي آنلاين محسوب ميشود. عمده فعاليتهاي ربات هاي خبر خوان معطوف به انتشار خبرهاي مرتبط با وبلاگها و سايتهاي خبري است. واضح است که يک وبلاگ فعال و معتبر ميتواند بخش قابل توجهي از محتوي موتورهاي خبرخوان و وبلاگ خوان را به خود اختصاص دهند.

طراحي سايت و ارتباط آن با بازاريابي آنلاين

در بسياري از کشورها بخش عمده اي از معاملات تجاري و نقل و انتقالات مالي در فضاي وب صورت ميگيرد و اگر بپذيريم که اين رفتار در کشور عزيزمان ايران ، رو به رشد و افزايش است ، مطمئنا تلاشي مضاعف جهت حضور در فضاي وب را خواهيم داشت. وب سايت امکانات متعدد و کم هزينه اي را در اختيار مالکان و مديران قرار ميدهد که در صورت استفاده صحيح از آنها ميتوان سهم قابل توجهي از بازار فضاي مجازي و بازار آنلاين را به خود اختصاص داد.

طراحی وب سایت چه امکاناتی را در اختیارتان قرار خواهد داد؟

  • ارتباط دائمی با مشتریان از طریق فرمهای تماس و چت
  • تجارت شبانه روزی - هفت روز هفته
  • فروش آنلاین محصولات در هر لحظه
  • حضور در عرصه وب و رقابت با سایرین
  • معرفی محصولات و خدمات و ارائه توضیحات مرتبط آنگونه که میخواهید
  • درج ویدئو و تصویر
  • یک وب سایت مانند پایانه ای است برای کلیه فعالیتهای بازاریابی آنلاین
  • برنامه ریزی برای فروش محصولات پربازدید